KATİPLER LOKALİ
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
1.Giriş yapmadınız. Üye iseniz Lütfen sayfanın giriş kısmından giriş yapın.
2.Yetkiniz dışında bulunan bir Sayfaya, Mesaja yada Konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir Sayfaya yada Mesaja girmeyi deneyin, Sorun hala devam ediyorsa Administratöre E-Mail yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
3.Mesaj yazamıyorsunuz? Yöneticiler Sizin yetkilerinizi almış olabilirler.
4.Üye olmak istiyorsanız üyelik forumunu doldurunuz ve e-posta geri dönüş yaparak Üyeliğinizi aktifleştiriniz adresinize.

FORUM YÖNETİMİ
KATİPLER LOKALİ
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
1.Giriş yapmadınız. Üye iseniz Lütfen sayfanın giriş kısmından giriş yapın.
2.Yetkiniz dışında bulunan bir Sayfaya, Mesaja yada Konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir Sayfaya yada Mesaja girmeyi deneyin, Sorun hala devam ediyorsa Administratöre E-Mail yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
3.Mesaj yazamıyorsunuz? Yöneticiler Sizin yetkilerinizi almış olabilirler.
4.Üye olmak istiyorsanız üyelik forumunu doldurunuz ve e-posta geri dönüş yaparak Üyeliğinizi aktifleştiriniz adresinize.

FORUM YÖNETİMİ
KATİPLER LOKALİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATİPLER LOKALİ

AnasayfaKayıt OlGiriş yapP O R T A L*Latest images

bunlarda benim memleketimden manzaralar:)

3 posters
YazarMesaj
DERYA ÖKTEM
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Ruh Hali : bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Mutlu10
Noterliğin adı : Şemdinli Noterliği
Görev : İmza Yetkili Katip
+ Rep : 3

bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Empty
MesajKonu: bunlarda benim memleketimden manzaralar:)   bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Empty20/2/2010, 21:42

bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Semdinli_gorunum_11bunlarda benim memleketimden manzaralar:) 04900193bunlarda benim memleketimden manzaralar:) 04900010bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Ters_lalebunlarda benim memleketimden manzaralar:) Semdinli
mahmut bürke
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
mahmut bürke

Noterliğin adı : Mersin 2. Noterliği
Görev : Başkatip

MesajKonu: Geri: bunlarda benim memleketimden manzaralar:)   bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Empty21/2/2010, 01:17

derya kardeşim:

güzel memleketinizin resimleri için teşekkürler
kolaylıklar diliyorum
DERYA ÖKTEM
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Noterliğin adı : Şemdinli Noterliği
Görev : İmza Yetkili Katip
+ Rep : 3

MesajKonu: Geri: bunlarda benim memleketimden manzaralar:)   bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Empty21/2/2010, 11:58

Teşekkürler mahmut abi ama ben cok resim ekledim sadece iki resim cıkmış eklemeyi beceremedim galiba bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Icon_smile bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Icon_smile
Yalcın
gurup
gurup
Yalcın

Noterliğin adı : Bursa 17
Görev : Başkatip
+ Rep : 7

MesajKonu: Geri: bunlarda benim memleketimden manzaralar:)   bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Empty22/2/2010, 09:16

DERYA ÖKTEM demiş ki:
Teşekkürler mahmut abi ama ben cok resim ekledim sadece iki resim cıkmış eklemeyi beceremedim galiba bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Icon_smile bunlarda benim memleketimden manzaralar:) Icon_smile

---------------

Değerli Derya kardeş ; Gerçekten çok güzel görüntüler eklemişsin.Sınırsız resim ekleyebilirsin.Resim konuk et kısmını kullanıp url'sini aldıktan sonra yanındaki resim kısımda url'sini eklediğin zaman oluyor.Tüm resimlere aynı uygulamayı ypacaksın.Selamlar.
http://www.bursa17noterbaskatip.com

bunlarda benim memleketimden manzaralar:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manzaralar