KATİPLER LOKALİ
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
1.Giriş yapmadınız. Üye iseniz Lütfen sayfanın giriş kısmından giriş yapın.
2.Yetkiniz dışında bulunan bir Sayfaya, Mesaja yada Konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir Sayfaya yada Mesaja girmeyi deneyin, Sorun hala devam ediyorsa Administratöre E-Mail yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
3.Mesaj yazamıyorsunuz? Yöneticiler Sizin yetkilerinizi almış olabilirler.
4.Üye olmak istiyorsanız üyelik forumunu doldurunuz ve e-posta geri dönüş yaparak Üyeliğinizi aktifleştiriniz adresinize.

FORUM YÖNETİMİ
KATİPLER LOKALİ
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
1.Giriş yapmadınız. Üye iseniz Lütfen sayfanın giriş kısmından giriş yapın.
2.Yetkiniz dışında bulunan bir Sayfaya, Mesaja yada Konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir Sayfaya yada Mesaja girmeyi deneyin, Sorun hala devam ediyorsa Administratöre E-Mail yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
3.Mesaj yazamıyorsunuz? Yöneticiler Sizin yetkilerinizi almış olabilirler.
4.Üye olmak istiyorsanız üyelik forumunu doldurunuz ve e-posta geri dönüş yaparak Üyeliğinizi aktifleştiriniz adresinize.

FORUM YÖNETİMİ
KATİPLER LOKALİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATİPLER LOKALİ

AnasayfaKayıt OlGiriş yapP O R T A L*Latest images

İyi ki varsın ...

2 posters
YazarMesaj
Yalcın
gurup
gurup
Yalcın

Ruh Hali : İyi ki varsın ... Mutlu10
Noterliğin adı : Bursa 17
Görev : Başkatip
+ Rep : 7

İyi ki varsın ... Empty
MesajKonu: İyi ki varsın ...   İyi ki varsın ... Empty9/7/2009, 13:25

İyi ki varsın...

Bir hastane odasında duyabilirsiniz bu sözleri. Sizin rolünüz hasta yatağında yatmak olabilir ya da elinde çiçeklerle ziyarete gelen olabilirsiniz.

Bir veda anında duyabilirsiniz. Gidecek ve özlenecek, özleyeceksinizdir.

Bir ayrılık anında duyabilirsiniz. Artık her şey bitmişse ve söylenecek bir söz kalmamışsa, söylenecek sözlerin anlamı kalmamışsa.

Bir annenin çocuğuna, bir çocuğun annesine bakışlarında hissedebilirsiniz bu sözleri.

En olmayacak şeyi yaptığında, en olmayacak anda arkasında değil yanında dimdik duran dostuna sesleniş olabilir bu sözler.

Mutluluğun zirve yaptığı noktada tüm kalbini açarak sevincini paylaşan dostuna bir tebessüm olabilir.

Seneca'nın dediği dilsiz acıların sessizliğinde bakışların yerküreyi deldiği o saniyede omzuna uzanan bir el olabilir.

Ama en çok ortada hiç bir neden, bir ihtiyaç yokken sessizce, sanki önemsizmişcesine, üstüne basmaya gerek duymadan söylendiğinde anlam kazanıyor bu kelimeler...

İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki tanıdım, iyi ki sevdim, iyi ki sevdin beni...

Kaç kez duyabilir insan bu sözleri bu şekilde? Belki iki ya da üç kez. Ne kadar çok dost edinirse edinsin, hayatına hangi sevgili girerse girsin çok az insan bu anlamı yükleyebilecektir bu kelimelere.

Bir sebebi yok, ihtiyacım da yok, sadece şimdi buradasın ve iyi ki varsın...

Sevdiğimizi söyleyemediğimiz gibi iyi ki varsın da diyemiyoruz gerçekten varlıklarıyla anlam katanlara hayatımızda. Hep sonraya erteleniyor, uygun zamanlar gel(e)miyor ve bir an geliyor artık uygun zaman da kalmıyor. Ya da kirletiyoruz onu da sevgilerimizi kirlettiğimiz gibi. Basmakalıp, içi boş bir kelime yığınına çeviriyoruz dünyamızdaki pek çok şey gibi.

Söylemek zorunda hissettiğiniz için değil, içinizden geldiği için, herhangi bir anda, yolda yürürken, müzik dinlerken, yemek yerken, gecenin bir vakti uykunuz bölündüğünde, sabah kalktığınızda aklınıza ilk geldiğinde iyi ki varsın'ın büyüsüne kapılmanız dileğiyle...

Alıntı :
Pazartesi, Eylül 22, 2008 -alıntı ümit kurt
http://www.bursa17noterbaskatip.com
nurcan
gurup
gurup
nurcan

Noterliğin adı : Amasya 2.Noterliği
Görev : İmzaya Yetkili Katip
+ Rep : 4

İyi ki varsın ... Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki varsın ...   İyi ki varsın ... Empty23/3/2010, 15:50

Çok güzel bir yazısı.Teşekkürler.
Birkez daha yürekten söylüyorum yazıya istinaden değil içimden geldiği için, sizlerde iyiki varsınız.
Yalcın
gurup
gurup
Yalcın

Noterliğin adı : Bursa 17
Görev : Başkatip
+ Rep : 7

İyi ki varsın ... Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki varsın ...   İyi ki varsın ... Empty23/3/2010, 17:13

nurcan demiş ki:
Çok güzel bir yazısı.Teşekkürler.
Birkez daha yürekten söylüyorum yazıya istinaden değil içimden geldiği için, sizlerde iyiki varsınız.

-----------------

Bende size aynı duygularla teşekkür ediyorum.Birkaç kişide olsak biz bize yetiyoruz.Sizde iyiki varsınız.Selamlarımı sunuyorum.
http://www.bursa17noterbaskatip.com

İyi ki varsın ...
1 sayfadaki 1 sayfası