KATİPLER LOKALİ
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
1.Giriş yapmadınız. Üye iseniz Lütfen sayfanın giriş kısmından giriş yapın.
2.Yetkiniz dışında bulunan bir Sayfaya, Mesaja yada Konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir Sayfaya yada Mesaja girmeyi deneyin, Sorun hala devam ediyorsa Administratöre E-Mail yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
3.Mesaj yazamıyorsunuz? Yöneticiler Sizin yetkilerinizi almış olabilirler.
4.Üye olmak istiyorsanız üyelik forumunu doldurunuz ve e-posta geri dönüş yaparak Üyeliğinizi aktifleştiriniz adresinize.

FORUM YÖNETİMİ
KATİPLER LOKALİ
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
1.Giriş yapmadınız. Üye iseniz Lütfen sayfanın giriş kısmından giriş yapın.
2.Yetkiniz dışında bulunan bir Sayfaya, Mesaja yada Konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir Sayfaya yada Mesaja girmeyi deneyin, Sorun hala devam ediyorsa Administratöre E-Mail yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
3.Mesaj yazamıyorsunuz? Yöneticiler Sizin yetkilerinizi almış olabilirler.
4.Üye olmak istiyorsanız üyelik forumunu doldurunuz ve e-posta geri dönüş yaparak Üyeliğinizi aktifleştiriniz adresinize.

FORUM YÖNETİMİ
KATİPLER LOKALİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATİPLER LOKALİ

AnasayfaKayıt OlGiriş yapP O R T A L*Latest images

BABALAR GÜNÜ

4 posters
YazarMesaj
Cabir Karahasanoğlu
Emekli
Emekli
Cabir Karahasanoğlu

Ruh Hali : BABALAR GÜNÜ Nerede10
Noterliğin adı : Kocaeli 6.Noterliği
Görev : Başkatip
+ Rep : 4

BABALAR GÜNÜ Empty
MesajKonu: BABALAR GÜNÜ   BABALAR GÜNÜ Empty22/6/2009, 10:24

Değerli meslekdaşlarım;Herkesin Babalar gününü kutluyor,Tüm babalara saygı sunuyorum.Cabir Karahasanoğlu
Yalcın
gurup
gurup
Yalcın

Ruh Hali : BABALAR GÜNÜ Mutlu10
Noterliğin adı : Bursa 17
+ Rep : 7

BABALAR GÜNÜ Empty
MesajKonu: Geri: BABALAR GÜNÜ   BABALAR GÜNÜ Empty22/6/2009, 11:06

Tüm Babaların bende babalar gününü kutlar,sağlık mutluluk ve esenlik günler dileyerek bize bugünü hatırlatan Cabir kardeşimizin'de gözlerinden öper,saygı ve selamlarımı sunarım.
http://www.bursa17noterbaskatip.com
ÖZGÜR İLTAŞ
E.Profesör
E.Profesör
ÖZGÜR İLTAŞ

Noterliğin adı : Altıntaş
+ Rep : 8

BABALAR GÜNÜ Empty
MesajKonu: Geri: BABALAR GÜNÜ   BABALAR GÜNÜ Empty22/6/2009, 11:31

Tüm babaların babalar gününü kutlar, saygılar sunarım. Darısı başıma Smile)))
nurcan
gurup
gurup
nurcan

Noterliğin adı : Amasya 2.Noterliği
Görev : İmzaya Yetkili Katip
+ Rep : 4

BABALAR GÜNÜ Empty
MesajKonu: Geri: BABALAR GÜNÜ   BABALAR GÜNÜ Empty20/6/2010, 11:02

BABAMA;

Küçükken seni bana sorarladı tanıyormusun diye bende çocuk yüregimle büyük bir gururla "tanıyorum elbet" derdim.Sonradan anladım sorulan sorunun mahiyetini, tanımıyormuşum seni baba hatırlamıyormuşum.Resimlerde tanıdım seni, annemden tanıdım seni.Her geçen günde yoklugunu hissettim yoklugun icimde bir acı, bir kapanmayan yara oldu dahada kötüsü baba insanların acıyan gözlerle bakmasını cocuk yüregim kaldıramıyordu, acımı bin kat daha arttırdı isyan ettim baba yokluguna ama sonradan anladım baba ne büyük günah işlemişim isyan etmekle.Diyorum ki bir kere olsun görebilseydim tanıyabilseydim ama artık isyan etmiyorum baba alıştım yokluguna takdiri ilahi baba, her hatırladıgımda bogazımda bir yumruk kalmış gibi olsada isyan etmiyorum artık baba RABBİM e şükrediyorum.Seni yaşayıp kaybetmek mi güzel hiç mi yaşamamak güzel çözemedim baba hangisinin acısı büyük olurdu.Ama herşeye ragmen seni bilmek yaşamak isterdim.Baba, babasını kaybeden arkadaşlara diyorum ki bakın siz yaşadınız onu bu zamana kadar, bundan sonra başlıyor acınız ama benim acım kendimi bildim bileli vardı şükredin diyorum, bende herşeye ragmen şükerdiyorum baba, vardır RABBİM'in bir bildigi. Biliyorum baba sen hep yanımdasın bütün kötülüklerden korudun beni hep yanımdaydın hep benimleydin.Baba kelimesi bana ne kadar çok yabancı gelsede agzımdan hiç çıkmasada benim için hem özel hem degerli .seni tanımasam bile seni çok seviyorum baba.Mekanın cennet olsun baba...babalar günün kutlu olsun.........insanlardan dilegim baba çocukları babasız bırakmasınlar, sevgilerinden mahrum bırakmasınlar, ölüm ALLAH ın emri ona lafım yok baba ama yaşarken babaları varken benim yaşadıgım yoklugu yaşamasınlar baba...
TÜM BABALARIN VE BABA ADAYLARININ BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.İYİKİ VARSINIZ....

BABALAR GÜNÜ
1 sayfadaki 1 sayfası